Radyo TimeRadyo Time

BYEGM Antalya İl Müdürlüğü ile Talya Tıp Merkezi arasında sağlık protokolü imzalandı

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Talya Tıp Merkezi arasında Basın Kartı sahibi basın mensupları ile 1. derecede yakınlarına yönelik muayene-tetkik--medikal estetik ve tamamlayıcı tıp uygulamaları ile ameliyatlarda "İndirimli Sağlık Hizmeti Sunumu" öngören 1 yıl süreli bir protokol imzalandı.
Bu haber 320 kere okunmuş.22 Temmuz 2017, Cumartesi - 10:50

 Talya Tıp Merkezi Kurucularından Opr. Dr. Mehtap ABAY, Merkezin "Talyagöz" adı altında göz sağlığı, göz lazeri, göz hastalıkları, tedavileri, cerrahilerinde hizmet vermek üzere 2005 yılında hizmete girdiğini, daha sonra yurt dışı hastalarının artmasıyla 2011 yılında uzmanlık alanlarına kadın doğum, estetik ve plastik cerrahi , diş branşlarını da ekleyerek daha kapsamlı sağlık hizmetleri vermeye başladığını belirtti. 

 Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile yapılan protokol çerçevesine basın mensuplarına katkı vermekten mutlu olacaklarını belirten Abay, 24 Temmuz Basın Bayramını kutlayarak bu vesileyle, daha sağlıklı bakıp güzel görmek için 24 Temmuz haftasında basın mensuplarına ücretsiz göz taraması Yapacaklarının da müjdesini verdi.

 Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler de, imzalanan protokolün ardından işbirliğinden dolayı Abay'a teşekkür ederek önümüzdeki günlerde basın mensuplarına yönelik yeni işbirliklerine gidileceğini dile getirdi.

 Talya Tıp Merkezi tarafından yapılacak olan ücretsiz göz taraması 24 Temmuz Pazartesi günü saat 10.00'da başlayacak olup 28 Temmuz tarihinde sona erecektir. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki