Radyo TimeRadyo Time

Cadde ve sokaklar temizlendi

Alanya Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, bayram öncesinde olduğu gibi bayram sonrasında da çalışmalarını aralıksız sürdürerek, kenti pırıl pırıl yaptı.
Bu haber 294 kere okunmuş.18 Haziran 2018, Pazartesi - 16:38

 Alanya Belediyesi, 3 gün süren ve yerli yabancı binlerce insanın tercihi olan Alanya’da temizliğe büyük özen gösterdi. Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, bayram süresi boyunca gösterdiği titizliği bayram sonrasında da yoğun tempoyla devam ettirerek, şehrin her zamanki gibi temiz kalmasını sağladı. Özellikle şehir genelinde halkın ve turistlerin yoğun olarak uğradığı cadde ve sokaklarda gerekli temizlik çalışmaları yapılarak şehrin temiz görünümü devam ettirildi.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Ramazan Bayramı’nda yaşanan yoğunlukta temizliğe ekstra önem gösterdiklerini vurgulayarak şunları söyledi; “Alanya Belediyesi olarak bayram süresince temizliğe ekstra önem gösterdik. Ekiplerimiz vatandaşların ve misafirlerimizin yoğun olarak uğradığı cadde ve sokaklarda 24 saat görev yaparak şehrimizin temizlik konusundaki imajını üst seviyede tuttu. Bayram sonrasında da aynı motivasyonla çalışmalarımız devam ederek hem vatandaşlarımıza hem de misafirlerimize temiz bir Alanya sunmaya devam ediyoruz.” 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki