Radyo TimeRadyo Time

Çalışmalara hız verildi

Alanya Belediyesi, yaylaların ulaşımını kolaylaştırmak ve natif yol güzergahları oluşturmak için çalışmalara hız verdi. Çalışmalar kapsamında Alanya’yı ve Gündoğmuş’u daha kısa yoldan Gökbel’e bağlayan Gören Yolu genişletilip, iyileştiriliyor.
Bu haber 266 kere okunmuş.09 Temmuz 2018, Pazartesi - 16:28

 Alanya Belediyesi  Gökbel-Taşatan Yolundan Gündoğmuş Basırlı ve Gören Mevkinde 12 kilometrelik yolun startını verdi. Çalışmaların aralıksız sürdürüldüğü Gökbel, Taşatan ve Gören arasında istinat duvarları ile güçlendirilen yolda genişletme ve asfalt öncesi hazırlık çalışması devam ediyor. Yol genişletme çalışmalarının büyük ölçüde tamamlandığı yolda, yer yer dere yataklarına menfezler de yapılıyor. Öte yandan Gökbel-Gömürgen arasında 7 kilometrelik yolda asfalt hazırlığı tamamlanarak, asfalt için hazır hale getirildi. 

 Gökbel-Gömürgen arasının Gökbel Güreşleri öncesinde asfaltlanacağını belirten Başkan Yücel, “Yayla yollarını sorunsuz bir şekilde vatandaşlarımızın hizmetine sunmaya devam ediyoruz. Bu yönde vatandaşlarımıza verdiğimiz taahhütleri ve hatta daha fazlasını yerine getirmek için azami bir gayret sarf ediyoruz. Daha önce söz verdiğimiz gibi vatandaşlarımız Gökbel- Taşatan Yolundan Gündoğmuş ve Alanya’ya ayakları toza değmeden ulaşabilecekler. Yine aynı şekilde Gökbel’den Gündoğmuş Köprübaşı Yaylasına da sorunsuz bir ulaşım sağlıyoruz. Tüm halkımıza hayırlı olsun” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki