Radyo TimeRadyo Time

‘’Çalıştık, ürettik, ürettikçe güçlendik’’

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel Oba Bölgesi Mahalle sakinleri ile buluştu. İstişare toplantısına katılan vatandaşlar, Oba bölgesinde bulunan Olive Garden Düğün Salonunun kapalı salonunu ve açık alanının da büyük bölümünü doldurdu.
Bu haber 317 kere okunmuş.21 Aralık 2018, Cuma - 15:34

 Oba Bölgesi Sakinlerinin isteği üzerine bölgedeki vatandaşlarla buluşan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.1000 kişilik kapalı salonda planlanan toplantıya ilgi o kadar yoğundu ki soğuk havaya rağmen açık alanın büyük bölümüne çadırlar kuruldu. Olive Garden düğün salonuna giren başkan vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Başkan Yücel tarafından bölgeye kazandırılan hizmet ve yatırımların yer aldığı sine-vizyon gösteriminin ardından vatandaşlar taleplerini birebir Başkan Yücel’e aktarma fırsatı buldu. 

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, açılış konuşmasının ardından vatandaşlar ile soru-cevap bölümüne geçti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerden son derece memnun olduklarını belirten vatandaşlar, talep ve önerilerini tek tek Başkan Yücel’e ilettiler. Vatandaşları can kulağıyla dinleyen Başkan Yücel, taleplerin en kısa zamanda çözümleneceğini söyledi.

 Vatandaşları tek tek dinleyen Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, salonu dolduran vatandaşlara teşekkür etti. Başkan Yücel; ‘’Biz çalıştık, ürettik, ürettikçe güçlendik, güçlendikçe de halkımızın refah seviyesini arttırdık. Daha da arttıracağız ‘’ dedi. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki