Radyo TimeRadyo Time

Çamlıca Mahallesi’nde asfalt hazırlığı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Gazipaşa’da Çamlıca Mahallesi Yolunu yeniliyor. Her yıl sel suları nedeniyle kapanma noktasına gelen grup yolunun 6 kilometrelik bölümünde yol kotu yükseltiliyor, şarampoller derinleştirilip virajların tehlikeli bölümleri yumuşatılıyor.
Bu haber 214 kere okunmuş.29 Temmuz 2019, Pazartesi - 12:04

Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Gazipaşa ilçesi genelinde hummalı bir çalışma yürütüyor. Daha önce Karalar ve Göçük mahallelerinin asfalt işini tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, şimdi de Çamlıca mahallesinde çalışmalara başladı. Yol kotunun normal seviyeden aşağıda olması ve şarampollerin yeterince derin olmaması her yıl grup yolunun kapanmasına sebep oluyordu. Büyükşehir ekipleri, grup yolunun kotunu yükseltiliyor, şarampolleri derinleştirilip, virajların tehlikeli bölümlerini yumuşatarak güvenli bir hale getiriyor. 

İşe yol kotunu yükseltmekle başlayan ekipler, yaklaşık 15 gündür dolgu malzemeleriyle yolun zeminini güçlendiriyor. Grup yolunun 6 kilometrelik bölümünde şarampoller derinleştirilip, tehlike arz eden virajlar iş makineleriyle genişletilerek güvenli hale getiriliyor. Alt yapı çalışmalarının ardından 6 kilometrelik sathi asfalt kaplaması ile mahalle sakinleri güvenli ve modern bir yola kavuşacak. 

Etiketler: Gazipaşa   Çamlıca Mahallesi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki