Çamlıcalılar’dan Başkan Yücel’e sevgi seli

Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin düzenlediği geceye onur konuğu olarak katılan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i Çamlıcalı vatandaşlar büyük bir coşkuyla karşıladı.
Bu haber 244 kere okunmuş.18 Ocak 2019, Cuma - 12:08

 Çamlıcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin geleneksel olarak düzenlediği geceye onur konuğu olarak davet edilen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Geceyi düzenleyen Dernek Başkanı Şeref Arslan, Mahalle Muhtarı Nezihi Ünalan ve Meclis Üyesi Mehmet Ali Tekin’in konuşmasının ardından kürsüye gelen Başkan Yücel, soru-cevap yöntemiyle vatandaşların taleplerini dinledi.

 Salonu tamamen dolduran Çamlıcalı vatandaşlar, soru-cevap bölümünde talepten daha çok, 5 yıldır mahallelerine bugüne kadar yapılmamış hizmetleri yerine getiren Başkan Yücel’e teşekkür etti. Alanya Belediyesi’nden istenen her taleplerinin karşılandığı belirten vatandaşlar, “Allah seni başımızdan eksik etmesin.” diyerek Başkan Yücel’e teşekkür etti.  

 Dernek Başkanı Şeref Arslan, Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’e konuşmasının ardından çiçek ve tespih hediye ederek yapılan hizmetler için teşekkür etti. Program sonunda vatandaşlar Başkan Yücel ile bol bol fotoğraf çektirdi. 

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki