Radyo TimeRadyo Time

Çamlıca’ya çok amaçlı salon yapılıyor

Alanya Belediyesi Çamlıca Mahallesi’ne çok amaçlı yeni bir salon kazandırıyor. Projesi hazırlanan çok amaçlı salonun en kısa zamanda ihalesi yapılarak inşaatına başlanacak.
Bu haber 211 kere okunmuş.30 Mart 2018, Cuma - 11:24

 Merkez ve kırsalda yatırımlarını sürdüren Alanya Belediyesi, özellikle sosyal projelere de ağırlık veriyor. Çamlıca Mahallesi’nde 450 metrekare alana çok amaçlı bir salon projesi hazırlayan Belediye, bölgenin tüm sosyal ve kültürel ihtiyaçlarını bu salonla karşılayacak.

 Çamlıca Mahallesi’yle birlikte çevre mahallelere de hizmet verecek olan çok amaçlı salon projesinde muhtarlık ofisi, doktor odası, nişan, düğün, toplantı gibi etkinliklerin yapılabileceği 300 kişilik çok amaçlı bir salon, mutfak ve çay ocağı, engelli bay ve bayan WC, yine bay ve bayan mescitleri bulunmaktadır. Ayrıca açık alanda oyun grupları, pergolalı oturma yerleri, otopark alanları yer almaktadır.

 Merkez ve kırsaldaki hizmet yatırımlarına devam ettiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Bu arada doğu ve batıdaki tüm mahallerimizin sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak kültür merkezleri ve çok amaçlı salon projelerimizi de sürdürüyoruz. Toslak Kültür Merkezi ve Düğün Salonu ile Kestel Kültür Merkezi ve Düğün Salonu’nu hizmete açtık. Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu’nun açılışını da Allah nasip ederse 24 Mart Cumartesi günü yapacağız. Bunların yanı sıra Yaylalı ve Çamlıca Mahallelerimize çok amaçlı yeni birer salon kazandıracağız. Yine batıda Konaklı Kültür Merkezi ile Güzelbağ ve çevresine hizmet edecek Güney Kültür Merkezi ve Düğün Salonumuz da yolda. Ayrıca mevcut Cuma Pazarı ve Düğün Salonu’nun bulunduğu alana yapılacak yeni Alanya Kapalı Cuma Pazarı ve Alanya Düğün Salonu projemizi hazırladık. Yıl içerisinde ihalesini yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sınır tanımayan hizmet aşkımızla merkez ve kırsaldaki insan odaklı hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki