Çelik ziyaretlere devam ediyor

AK Parti Antalya Milletvekili ve Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran Seçimleri için Alanya’daki çalışmalarına devam ediyor. Çelik, dün Alanya Sanayi Esnafıyla buluştu.
Bu haber 224 kere okunmuş.18 Haziran 2018, Pazartesi - 13:37

 AK Parti Antalya Milletvekili ve Adayı Sena Nur Çelik, 24 Haziran Seçimleri için Alanya’daki çalışmalarına devam ediyor. Çelik dün Alanya Sanayi Esnafıyla buluştu.

 Sena Nur Çelik, akşam saatlerinde Oba Mahallesinde kadınlarla buluşarak, sohbet ederken daha sonra Karakocalı Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi. 

 Afrin’den sonra Kandil’in de teröristlerden temizlenmesini isteyen Alanyalılar, “Terörün tamamen bitmesi için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve askerlerimizin yanındayız. Gerekirse biz de askere gideriz” mesajı verdi.

 Terörle mücadele konusunda önemli mesajlar veren Sena Nur Çelik, Türkiye’nin dünyanın en güçlü ordusuna sahip ülkelerden biri olduğunun altını çizerek konuşmasını sürdürdü. 

 Savunma sanayinde yerli üretimin yüzde 65’lere çıktığını belirten Çelik, “Askerimizin kahramanlığı, milletimizin cesareti ve duasıyla teröristlere dünyayı dar ediyoruz. İnşallah 24 Haziran’da sandıktan zaferle çıktığımızda, yepyeni bir dönem başlayacak. Tarihi milletimizle birlikte yazmak için şimdi vakit birlik vakti, vakit kardeşlik vakti diyerek, yürüyoruz” dedi.

 

Etiketler: AK Parti   Sena Nur Çelik   Alanya   Antalya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 10 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki