Radyo TimeRadyo Time

CHP Adalet Nöbetine devam ediyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'nün ardından CHP Alanya Teşkilatı'nın başlattığı 'Adalet Nöbeti' dün akşam da devam etti. Ali Takavut nöbetin 10. gününde tüm Alanya Halkını Adalet Nöbetine davet etti.
Bu haber 429 kere okunmuş.26 Haziran 2017, Pazartesi - 13:35

 Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekili Enis Berberoğlu mit tırlarının görüntülerinin yayınlanması suçu ile tutuklanmıştı. Bu konuyu protesto ederek arkadaşlarının geri bırakılmasını isteyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da İstanbul'dan Ankara'ya yürüyüş başlatmıştı.

 CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun başlattığı 'Adalet Yürüyüşü'ne destek vermek için CHP Alanya İlçe Teşkilatı da parti binası önünde 'Adalet Nöbeti' başlattı.

 Adalet Nöbetinin 10. gününde çok sayıda partililer  ve ve Alanya Belediye Meclis Üyeleri de protestoya destek verdi. Ayrıca 22. Dönem Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk de Adalet Nöbetine destek verenler arasındaydı.

 CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, Adalet Nöbeti ile ilgili yaptığı açıklamada; “Adalet tüm vatandaşlarımıza lazım olacak. O yüzden herkesi adalet nöbetine bekliyoruz” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki