Radyo TimeRadyo Time

CHP Alanya İlçe Teşkilatı 36. Genel Kurulunu yaptı

CHP Alanya İlçe Teşkilatı, Kültür Merkezi'nde 36. Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Saat 12.00’de başlayan kongre, akşam saatlerine kadar devam etti. Sandıkta 203 delegenin 162 oyunu alan Mevcut İlçe Başkanı Ali Takavut , Mehmet Can Karagöz’e 41 fark atarak, yeniden ilçe başkanı oldu.
Bu haber 701 kere okunmuş.09 Aralık 2017, Cumartesi - 14:01

 Bugün saat 12.00'de başlayan kongreye CHP İlçe Başkanı Ali Takavut ve Başkan Adayı Mehmet Can Karagöz katıldılar ve davetlileri kapıda karşıladılar. 

 Genel kurula Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, BBP İlçe Başkanı Fevzi Yıldırım, Vatan Partisi İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu, oda başkanları ile çok sayıda partili katıldı. 

 CHP'li Belediye Meclis Üyesi Mustafa Aras, kongrenin blok listeyle yapılması isteğinin ardından söz aldı. Ertuğrul Yeşildal ise Aras'ın tam tersine çarşaf listeyle seçime gidilmesini istedi. Divan tarafından yapışan oylamanın ardından seçimin blok listeyle yapılması kabul edildi. Sonra Ufuk Aras tarafından partinin çalışma raporu okundu. Daha sonra adayların konuşmasına geçildi. Başkan Adayı Mehmet Can Karagöz, partililere seslendi.

 Karagöz’ün arından Başkan Adayı Ali Takavut, söz aldı. Takavut, yönetim olarak yaptıkları çalışmalardan bilgiler verdi ve partililere teşekkür etti. Konuşmaların ardından partililer başkan adaylarını belirlemek üzere sandık başına gitti.

 Akşam saatlerine kadar süren kongrede 203 delegenin 162 oyunu alan  Mevcut İlçe Başkanı Ali Takavut,  Mehmet Can Karagöz’e  41 fark atarak yeniden ilçe başkanı oldu.

İşte Takavut’un Yeni Yönetimi

Mustafa A. Kaptanoğlu
Ufuk Aras Solmaz
Harun Seki
Perihan Tığlı
Mehmet Okyanus
Betül Durnaoğulları
Nazmi Zavlak
Süleyman Küçüktürk
Murat Can
Sefa Çorbacı
Filiz Şahin
Berkin Civelek
Memnune Hacıkadiroğlu Kargı
Barış Arslan
Hüseyin Kaya

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki