Radyo TimeRadyo Time

CHP seçim ofisini açtı

Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Seçim Ofisinin Açılışı, CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ile Antalya Milletvekili Adayları Şengül Yeşildal, Ali Takavut ve çok sayıda partilinin katılımıyla gerçekleştirildi.
Bu haber 578 kere okunmuş.31 Mayıs 2018, Perşembe - 14:01

 Açılışta partililere seslenen Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, “Dün sabahtan beri Alanya’dayım. Benim gördüğüm tabloya göre bu iş artık tamam” dedi. Budak’ın ardından konuşan 9. Sıra Milletvekili Adayı Şengül Yeşildal, “Türkiye 24 Haziran’da Türkiye tarihinin en önemli seçimine gidiyor. Bu seçimlerde ya demokrasimizi kurtaracağız ya da karanlığa gömüleceğiz. Yaşanılası bir Türkiye’yi yeniden yaratabilmek için bu seçimleri kazanmak zorundayız” dedi.

 Bir diğer Milletvekili Adayı Ali Takavut ise, “Mustafa Kemal’in askerleri var oldukça bu ülkenin üstüne asla karanlık çökmeyecektir. Bizler CHP’ye emek veren herkesle omuz omuza bu iktidarın, bu diktatörün ülke üzerinde oynadığı oyunlara son vereceğiz. 25 Haziran sabahı Türkiye’nin üzerinde parlak bir güneş doğacak” şeklinde konuştu.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki