Radyo TimeRadyo Time

Çocuklar makam koltuğunda

Alanya Kent Konseyi Çocuk Meclisi ve Atılım Anaokulu öğrencileri Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’i ziyaret etti. Başkan Yücel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebi ile kendisini ziyaret eden çocukları makam koltuğuna oturttu.
Bu haber 202 kere okunmuş.20 Nisan 2018, Cuma - 11:28

 Alanya Kent Konseyi Başkanı Nurhan Özcan ile birlikte Başkan Yücel’i ziyarete gelen Alanya Kent Kont Konseyi Çocuk Meclisi tüm Alanya’da yaşayan çocuklar adına Başkan Yücel’e bir bildiri sundu ve Başkan Yücel’e kitap hediye etti. Atılım Anaokulu Öğrencileri Okul Müdürü Sevim Eroğlu ve Öğretmenleri Sevda Yiğit ile birlikte Başkan Yücel’e Alanya’ ya verdiği tüm emeklerden dolayı teşekkür plaketi ve nazarlık hediye etti.

 Ziyaretlerinden dolayı mutluluğunu dile getiren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Bu şehri sizler için güzelleştiriyoruz. Sizler bizim geleceğimizsiniz. Çocuklarımız için daha iyi hizmet vermek, onlara daha iyi bir kent bırakmak bizim görevimiz. Bizler sizin için çalışıyoruz. Gün gelecek sizlerde bizler için çalışacaksınız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki