Radyo TimeRadyo Time

Çorbacı “Hodri meydan” dedi

CHP İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, MHP İlçe Başkanı Türkdoğan’ın kendisiyle ilgili söylediği sözlere cevap verdi. Çorbacı, Türkdoğan ve Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu’ya, “Gelin, televizyon programına çıkalım. Hodri meydan” dedi.
Bu haber 261 kere okunmuş.15 Ağustos 2018, Çarşamba - 14:06

 Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Başkanı Sefa Çorbacı, Milliyetçi Hareket Partisi Alanya İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan'ın önceki gün kendisiyle ilgili yaptığı açıklamada CHP'lileri milletin yanında olmaya davet etmesine, "Biz zaten her zaman milletin yanındayız" diye cevap verdi. 

 Çorbacı, “Türkiye’nin sadece yüzde 5’lik bir kısım rahat ve yaşayabilir bir seviyede. Vatandaşlar kart borçlarını takla attırarak yaşamaya çalışıyor. Ülkenin içinden geçtiği durum böyleyken Sayın Türkdoğan bizleri Türk Lirası ile alışveriş yapmaktan bahsetmiş. Ancak bu lafı bize değil, iktidar ortakları partiye söylemeliler. Çünkü Ak Parti tüm ihaleleri Dolar üzerinden yapıyor. Öyleyse MHP bizi değil, önce onları eleştirsin” dedi.

 Çorbacı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu ve MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan’a “Hodri meydan” diyerek, “İstediğiniz televizyon kanalında sizinle tartışmaya hazırım” dedi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 7 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki