Radyo TimeRadyo Time

Coşkun Karadağ delegelere teşekkür etti

Başkanlık yarışında ilçe başkanlığını beş oyla Şengül Yeşildal’a kaptıran Coşkun Karadağ listesinden yönetime giren üyelerle toplantı yaptı. Şengül Yeşildal ve ekibine başarılar dileyen Karadağ, “Tek amacımız CHP çatısı altında birleşmek” dedi.
Bu haber 1489 kere okunmuş.22 Aralık 2014, Pazartesi - 14:53

 Hafta sonu yapılan Cumhuriyet Halk Partisi Olağanüstü Kongresi’nde Şengül Yeşildal, rakibi Coşkun Karadağ'ı 5 oy farkla yenerek, yeni CHP İlçe Başkanı olmuştu. 

 16 kişilik yönetim kurulu listesine Karadağ'ın 11 adayı girerken Yeşildal'ın 5 adayı listeye girdi. Coşkun Karadağ ve Yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, bugün parti binasında toplanarak bir basın açıklaması düzenlediler.

 CHP İlçe Teşkilatı Binası’nda gerçekleşen toplantıya Coşkun Karadağ, M. Can Karagöz, Mehmet Güldal, Mustafa Asım Kaptanoğlu,  Özlem Özbudak, Umut Gezginci, Mustafa Şimşek, Mehmet Okyanus, Ömer Zavlak, Metin Tatlı katıldı. Coşkun Karadağ, kongre ile demokrasi örneği sergilediklerini söyledi.

 Delegelerin oyları ile herkese görevinin verildiğini belirten Karadağ, Yeşildal'ın kongrede başkan olduğunu hatırlattı. Karadağ, "Bizlere de bir takım görevler düştü. Bu görevleri biz layıkıyla yapacağımıza inanıyoruz. Sonuç itibariyle biliyorsunuz; 11’e 5 bir sonuç ortaya çıktı. Delegeler bize de partiye sahip çıkma yönetimde temsil edilme görevini verdiler" dedi.

 Yeni seçilen CHP İlçe Başkanı Şengül Yeşildal'la görüşeceklerini belirten Karadağ, “Partimizin arkasındayız” mesajı verdi.

Haberin videosu için tıklayınız!

Etiketler: CHP Alanya   Coşkun Karadağ  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 10 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki