Radyo TimeRadyo Time

Çözüm Masası artık yollarda

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaş ile Alanya Belediyesi arasında köprü oluşturan Çözüm Masası’nın kullanacağı ‘Mobil Çözüm Aracı’nı basına tanıttı. Başkan Yücel, “Mobil aracımızla vatandaşımızın ayağına kadar giderek, sorunlarını çözüme kavuşturacağız” dedi.
Bu haber 269 kere okunmuş.26 Nisan 2018, Perşembe - 14:02

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla 2015 yılında hizmete soktuğu Çözüm Masası Ekibi, her geçen gün çözüm yelpazesini genişleterek vatandaşın sorunlarını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmaya devam ediyor. 

 Daha önce WhatsApp İletişim Hattı, pazar ve alışveriş merkezlerinde kurulan çözüm burada stantları ile vatandaşa hızlı bir şekilde ulaşan Çözüm Masası Ekibi, bünyesine kattığı mobil çözüm aracı ile hizmet ağını genişletti. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, encümen üyeleriyle birlikte Mobil Çözüm Aracı’nı basına tanıttı. 

 Mobil Çözüm Aracı’nı basına tanıtan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “2015 yılında hizmete soktuğumuz Çözüm Masası Ekibimizle birlikte zaman kaybı önlenerek vatandaşlarımızın daha kolay ve daha iyi hizmet almasını sağladık. Bu kapsamda çözüm ağımızı daha da genişleterek mobil çözüm aracımızı bugün itibariyle hizmete sunuyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki