Radyo TimeRadyo Time

Çözüm Masası Ekibi hizmet ağını genişletti

Alanya Belediyesi’nin vatandaşların sorunlarına daha hızlı çözüm bulabilmek için hayata geçirdiği Çözüm Masası Ekibi, hizmet ağını genişletti. Etkili ve güler yüzlü çözüm masası ekipleri, esnafın ayağına giderek sorunlarını yerinde dinliyor ve ilgili birimlere ileterek çözüme kavuşturuyor.
Bu haber 181 kere okunmuş.01 Aralık 2017, Cuma - 14:42

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in, vatandaşlara daha hızlı hizmet verebilmek için hayata geçirdiği Çözüm Masası Ekibi, esnaf ziyaretlerine başladı. Bölge bölge gezerek esnafları Alanya Belediyesi’nin dükkanlarında ziyaret eden çözüm odaklı ekip, istekleri not alarak daha hızlı bir hizmet ağı oluşturmasına öncülük ediyor.  

 Daha önce ‘Çözüm Burada’ sloganıyla pazarlarda ve kalabalık caddelerde kurduğu stantla vatandaşların taleplerini dinleyen Çözüm Masası, şimdi de güler yüzlü personeliyle ‘Çözüm Kapında’ Projesiyle esnafları dükkanlarında ziyaret etmeye başladı.

 Çözüm odaklı belediyecilik anlayışıyla hizmet verdiklerini belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Çözüm Masası Ekibimizle birlikte vatandaşlarla belediye arasındaki sınırları tamamen kaldırdık. Ekibimiz masa başından kalkarak, hizmet ağını genişletip bölge bölge gezerek esnaf ziyaretleri gerçekleştirmeye başladı. Bu ziyaretlerde esnaflarımızın sorunlarını da en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlıyoruz” dedi.

 Alanya Belediyesi Çözüm Masası Ekiplerini dükkanlarında ağırlayan esnaflar, ayaklarına kadar gelen çözüm ekibinden oldukça memnun olduklarını ifade ediyorlar. Daha önce taleplerini iletmekte güçlük çektiklerini söyleyen bölge esnafları, sorun ve isteklerini çözüm ekibine anlatıyor. Alınan talepler, not edilerek anında ilgili birimlere ulaştırılıyor ve çözüme kavuşması sağlanıyor.

 Çözüm Masası Ekipleri, esnaf ziyaretlerine ilk olarak taksi durakları ve sanayi esnafıyla başlarken, şimdi de bayan kuaförleri ziyaret ediyor. Esnaflardan alınan şikayetler, anında çözüme kavuşturulurken ayrıca bu talepler raporlanarak çözüm haritası çıkartılacak. Böylece esnafların sorunlarına anında müdahale edilebilecek.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 5 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki