Radyo TimeRadyo Time

“Cumhurbaşkanı adayımızı açıklıyoruz”

Vatan Partisi’nin Cumhurbaşkanlığı İçin Karar Kurultayı 27 Ocak 2018 Cumartesi günü Ankara Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde yapılacak.
Bu haber 175 kere okunmuş.23 Ocak 2018, Salı - 11:37

 Vatan Partisi, 27 Ocak 2018 günü Ankara’da Olağanüstü Genel Kurultay toplama kararı aldı. Alanya İlçe Teşkilatı da bu kurultaya katılmak için delegasyonu ile birlikte tüm halkı bu buluşmaya davet etti. 

 Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Vatan Partisi İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu, “27 Ocak’ta yapacağımız Olağanüstü Kurultay’la Cumhurbaşkanı seçimindeki strateji ve siyasetlerimizi belirleyecek, Türkiye’yi yönetecek Cumhurbaşkanı adayımızı kamuoyuna açıklayacağız” dedi. 26 Ocak akşamı Alanya’dan Ankara’daki kurultay için hareket edeceklerini bildiren Kurtoğlu, “Katılmak isteyen vatandaşların partimizle iletişime geçebilir, tüm halkımızı davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 Vatan Partisi Alanya İlçe Başkanı Hasan Faruk Kurtoğlu’nun açıklaması şöyle;
 “Türkiye vatan savaşı koşullarında ve üretim ekonomisinin kapıya dayandığı bir süreçte Cumhurbaşkanlığı Seçimine gitmektedir. Seçeceğimiz Cumhurbaşkanı, bu süreci yönetecek birikim ve yetenekte olmalıdır.

 Türkiye köklü değişiklikler ve büyük kararlar dönemine girmiştir. Vatan Partisi’nin programı bir bir gündeme gelmektedir. Türkiye’nin mecburiyetlerini içeren bu programı kararlı ve tutarlı olarak hayata geçirebilecek olan ancak Vatan Partisi’dir.

 Sistem, iktidar ve muhalefetiyle çözümsüzlük içindedir. Türkiye, Tayyip Erdoğan ile Atlantik sisteminin adayları arasında bir seçime mahkum edilemez.

 Vatan Partisi, vatan bütünlüğü ve huzuru sağlayacak, üretim ekonomisini, komşularımızla iş birliğini ve Avrasya birliğini gerçekleştirecek, çağdaş ve aydınlanmış toplumu kuracak tek partidir.

 Vatan Partisi programıyla, tecrübeli, genç ve dinamik kadrolarıyla Milli Hükümet görevine hazırdır. Vatan Partisi Türkiye’yi yönetmek amacıyla kurulmuştur. Cumhurbaşkanı Seçimine hükümeti kurmak için, milletimizden yetki almak için katılacaktır. Türkiye’nin bir karar sürecine girdiği koşullarda, Vatan Partisi’nin iktidar mücadelesinde başarı kazanmasının zamanı gelmiştir. Bu durumda 27 Ocak’ta yapacağımız Olağanüstü Kurultay’la Cumhurbaşkanı Seçimindeki strateji ve siyasetlerimizi belirleyecek, Türkiye’yi yönetecek Cumhurbaşkanı adayımızı kamuoyuna açıklayacağız. Milletimizden yetki istiyoruz”

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki