Cumhuriyet Bayramı’nda Zıp Zıp Park çocuklarla doldu

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kapalı çocuk eğlence merkezi Zıp Zıp Park, Başkan Muhittin Böcek’in Cumhuriyet Bayramı hediyesi olarak çocuklara ücretsiz olarak hizmet verdi. Binlerce çocuğun akın ettiği Zıp Zıp Park adeta doldu taştı. Çocuklar, Cumhuriyet coşkusunu Zıp Zıp Park’ta doyasıya yaşadı.
Bu haber 54 kere okunmuş.30 Ekim 2019, Çarşamba - 11:21

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Zıp Zıp Park hediyesi ile çocuklara unutulmaz bir Cumhuriyet Bayramı yaşattı. Belediye şirketi ANET A.Ş.’nin işlettiği Zıp Zıp Park, Başkan Böcek’in talimatıyla çocuklara bayramda kapılarını ücretsiz açtı. Aileleriyle birlikte binlerce çocuğun akın ettiği Zıp Zıp Park dolup taştı. Sabah 10.00’da kapılarını açan Zıp Zıp Park akşam 21.00’e kadar misafirlerini ağırladı. Şişme ünite oyun grupları, trambolin, kaydıraklı oyun grupları, macera parkuru ve animasyonlarla eğlenen çocuklar Cumhuriyet coşkusunu doyasıya yaşadı. Türk Bayrakları ve al bayraklı balonların dağıtıldığı çocuklar çalınan milli marşlara eşlik etti. 

Cumhuriyet Bayramını Zıp Zıp Park’ta arkadaşlarıyla birlikte coşku ile kutladığını belirten 14 yaşındaki Gülnaz Cingiz “ Bu anlamlı günde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarımızdan sonra arkadaşlarımızla Zıp Zıp Park’a geldik. Bugünün ücretsiz olması gerçekten çok güzel olmuş. Hem bayramımızı marşlarla bayraklarımızla kutluyor hem de doyasıya eğleniyoruz. Bizlere bugün burayı ücretsiz yapan Büyükşehir Belediye Başkanımız Muhittin Böcek’e teşekkür ediyorum” dedi.

Öte yandan ANET A.Ş., Cumhuriyet Bayramı nedeniyle işlettiği Tünektepe, Tophane Sosyal Tesisleri ile Kadınlar Plajı’nda çocuklara Türk Bayrağı ve özel baskılı balonlar dağıttı. Türk Bayrakları ile süslenen sosyal tesislerde Cumhuriyet coşkusu en güzel şekilde yaşandı.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 3 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki