“Değerli basın emekçilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü kutlu olsun1

Eğitim Bir Sen Alanya İlçe Temsilcisi Abuzer Gündoğar, açıklama yaparak, 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı.
Bu haber 68 kere okunmuş.21 Ekim 2019, Pazartesi - 12:17

Gündoğar, “Eğitim Bir Sen Alanya Temsilciliği olarak Halkın haber alma özgürlüğünü yerine getirmek adına gece gündüz, yağmur çamur demeden koşturan, en doğru bilgiyi, tarafsız ve objektif bir şekilde ulaştırmakla görevli basın mensuplarımızın gününü kutluyoruz.

Kamuoyunun aydınlatılması ve bilgilendirilmesi doğrultusunda, her şartta görevleri peşinde koşan, gazetecilik mesleğinin zor şartlarına rağmen mesai kavramı gözetmeksizin hizmet eden, başta Alanya’nın basın sektöründe hizmet veren basın çalışanlarının ve tüm gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutluyor, tüm basın mensuplarına görevlerinde başarılar diliyoruz. Kamuoyunun bilgilendirilmesi amacıyla ifa ettikleri görevleri sırasında yaşamını yitiren basın mensuplarını da rahmetle yad ediyoruz.

Bilgi, birikim ve deneyimleriyle harmanladıkları mesleklerini, zor şartlarda icra etmeye çalışan ve toplumsal duyarlığı sağlayarak halkı bilinçlendiren gazetecilerimiz, aynı zamanda birlik ve beraberliğimizin de güçlenmesinde etkin rol alıyor.

Halkı bilgilendirmek adına gece gündüz demeden, zor şartlar altında önemli görevler üstlenen değerli basın emekçilerinin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü kutlu olsun” dedi.

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki