Radyo TimeRadyo Time

Değişim başlıyor

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mustafa Toklu, yeni teşkilat binasının lansmanı için basın mensupları ile kahvaltıda buluştu.
Bu haber 475 kere okunmuş.11 Nisan 2018, Çarşamba - 16:46

 Toklu, gerçekleştirilen kahvaltının ardından fotoğraflar eşliğinde yeni teşkilat binasının genel durumuyla ilgili bilgiler veren verdi.

 Toklu, “İlçe teşkilatlarımızda basın kuruluşlarına rahat çalışma ortamı sağlayamadık. İnşallah yeni ilçe teşkilatımızda geniş bir mekan ayırdık sizlere. Haberlerin akışı sağlanabilir günlük ziyaretlerde yapmanız gereken çalışmaları rahatlıkla yapabilirsiniz. 15 kişilik bir toplantı odamız var. Yanında yine 39 kişilik toplantı odamız var. Yeni yapacağımız ilçe teşkilatımızda misafirlerimizi ağırlayabileceğimiz mutfağında hizmet verdiği bir alan oluşturduk. Kurumsal kimliğimizin Alanya’da oturması için bazı çalışmalar yaptık, göreve geldiğimiz günden beri. En önemlisi ilçe teşkilat binamızdı. Kurban Bayramı arkasına binamızı sonlandırarak, Alanya halkına ve sizlere hizmet vermek için açacağız. Biz de inşallah ilçe teşkilatı olarak bu binayı kazandıracağız” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki