Radyo TimeRadyo Time

Demirtaş Düğün Salonu Cumartesi günü açılıyor

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, bir projeyi daha gerçeğe dönüştürdü. Alanya Belediyesi’nin yaklaşık 6.000.000 TL’lik yatırımla Demirtaş Mahallesi’ne kazandırdığı 1000 kişilik Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi, 24 Mart Cumartesi günü yapılacak açılış töreni ile vatandaşların hizmetine sunuluyor.
Bu haber 268 kere okunmuş.19 Mart 2018, Pazartesi - 13:59

 Alanya Belediyesi tarafından 2016 yılının Temmuz ayında yapımına başlanan Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi inşaatında çalışmalar tamamlandı.

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in en önemli projeleri arasında bulunan Düğün Salonu ve Kültür Merkezi Projesi, 24 Mart Cumartesi günü saat 14.00’te düzenlenecek tören ile hizmete açılıyor.

 Bölge halkının tüm sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi’nde nikah salonu, damat gelin odası, fuaye, konferans salonu, çok amaçlı salon, sergi salonları ve kütüphane de mevcut. 

 Engelli kullanımına uygun olarak tasarlanan düğün salonu 1000 kişilik kapasiteye sahip bulunuyor. Ayrıca Kültür Merkezi olarak da kullanılacak olan binada toplantı, kongre, seminer salonlarında çeşitli sosyal aktiviteler de yapılabilecek. Demirtaş Düğün Salonu Projesinin sadece bir düğün ya da toplantı salonu olmadığının altını çizen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, merkezin çok amaçlı kullanıma uygun dev bir sosyal tesis olduğunu söyledi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki