Radyo TimeRadyo Time

Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi İnşaatı tamamlandı

Alanya Belediyesi tarafından yapımına başlanan Demirtaş Düğün Salonu ve Kültür Merkezi İnşaatında çalışmalar tamamlandı.
Bu haber 125 kere okunmuş.05 Şubat 2018, Pazartesi - 12:10

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel’in talimatıyla Demirtaş Mahallesi için hazırlanan Düğün Salonu ve Kültür Merkezi Projesinde sona gelindi. İnşaatı tamamlanan Düğün Salonunun önümüzdeki günlerde açılması bekleniyor. 

 1000 kişilik olan salon engelli kullanımına uygun olarak tasarlandı. Demirtaş ve 23 mahalleye hizmet verecek olan düğün salonunun içinde nikah salonu ve kütüphane de mevcut. 

 Alanya Belediyesi tarafından Demirtaş Mahallesi’nde 4.321.000 + KDV bedeli ile ihale edilen Düğün Salonu ve Kültür Merkezi tamamlandı. Otoparkı ile çevre düzenlemesi de tamamlanan düğün salonunun mobilya ve sandalyelerinin Şubat ayı içerisinde tamamlanacağı belirtildi. 

 Kapalı otoparkı da bulunan Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu içinde düğün salonu, nikah salonu, gelin damat odası, mutfak ve tuvaletler yer alıyor.  Ayrıca kültür merkezi olarak da kullanılacak olan binada toplantı, kongre, seminer salonlarında çeşitli sosyal aktiviteler de yapılabilecek.

 Demirtaş Düğün Salonu Projesinde çalışmaların tamamlandığını belirten Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, salonun çok amaçlı olarak kullanılabileceğini söyledi. Başkan Yücel,  “Demirtaş ile birlikte 23 mahallenin yararlanabileceği bu düğün salonunda ayrıca toplantı salonu ve kültürel alanlarda bulunuyor. Halkımıza hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz. Bu bölgenin en çok ihtiyaçları arasında yer alan düğün salonunu tamamlamanın huzuru içindeyiz. 23 mahalleye hizmet verecek olan salonumuzu önümüzdeki günlere vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. 4.321.000 TL’ye ihale ettiğimiz Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonumuz çevre düzenlemesi ve sosyal donatı alanlarıyla birlikte 7.000.000 TL’ye mal oldu. Halkımıza hayırlı olsun’’ dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 7 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki