Demirtaş’a milyonluk tesis

Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu'nun temeli atıldı. Törende konuşan Başkan Yücel, "Sadece Alanya merkeze değil, tüm mahallelere hizmet götürüyoruz" dedi.
Bu haber 668 kere okunmuş.28 Ekim 2016, Cuma - 12:42

 Alanya Belediyesi, Demirtaş Mahallesi'nde yapacağı Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu için temel atma ve dua töreni düzenledi.

 Demirtaş halkının büyük ilgi gösterdiği ve Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel'in ev sahipliğinde yapılan törene, Alanya Kaymakamı Hasan Tanrıseven, 23. Dönem MHP Antalya Milletvekili Hüseyin Yıldız, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut ve ülkücü camianın ünlü sanatçısı Mustafa Yıldızdoğan da katıldı.

 Açılışta konuşan Başkan Yücel, "Demirtaş Mahallesi'ne açacağımız bu tesisten bölgedeki 22 mahallede yaşayan vatandaşlarımız faydalanacak. 1.000 kişilik bu tesiste nikah ve düğün salonu, kütüphane, bilgisayar salonu gibi birçok imkan bulunacak" dedi.

 4.321.000 TL'ye mal edecekleri tesisin iç döşeme ile birlikte 7.000.000 TL'ye tamamlanacağını vurgulayan Başkan Yücel, "2017 yılının Haziran ayında açmayı planlıyoruz. Konaklı ve Doğu mahalleleri için de bu yönde bir proje çalışmamız var. Demirtaş'ın yıllardır çözüm bekleyen Demirtaş Yenidamlar Köprüsü'nü de biz yenileyeceğiz. Onun da temelini 2017'nin ilk aylarında atacağız” şeklinde konuştu.

 Yapılan konuşmaların ardından Demirtaş Kültür Merkezi ve Düğün Salonu Projesinin temeli atıldı.

-Haberin videosu için tıklayın! 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki