Radyo TimeRadyo Time

Demirtaş’ta 6 milyonluk yatırım açıldı

Alanya Belediyesi’nin 6.000.000 TL’lik yatırımı olan Demirtaş Düğün Salonunun Açılışı bugün gerçekleşti. Açılışı Demirtaş Halkı ile birlikte yapan Başkan Yücel, bölge halkına çok sayıda müjde de verdi.
Bu haber 313 kere okunmuş.24 Mart 2018, Cumartesi - 13:37

 Demirtaş Mahallesi Düğün Salonu Açılışına Alanya Kaymakamı Mustafa Harputlu, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, MHP İlçe Başkanı Mustafa Türkdoğan, CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, oda başkanları ve bölge halkı katıldı.

 Açılış öncesi Belediye Mehteranı marşları ile alkış aldı. Mehteranın ardından Belediye Zeybek Ekibi oyunları ile beğeni topladı. Açılışta ilk konuşmayı Belediye Başkanı Adem Murat Yücel yaptı. Çok sayıda projeyi hayata geçirdiğini söyleyen Başkan Yücel, bölge halkı için hayati önem taşıyan Demirtaş Köprüsünü de yeniden yaptıklarını söyledi. Başkan Yücel’in ardından kürsüye gelen MHP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Günal, yöre halkı için önemli olan projeleri hayata geçiren Başkan Adem Murat Yücel’e teşekkür etti.

 Konuşmaların ardından dua Alanya Müftüsü Mustafa Topal tarafından okundu. Dua sonrası Demirtaş Düğün Salonunun açılış kurdelesi kesildi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki