Radyo TimeRadyo Time

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Uysal Alanyalı Öğrencileri yemekte ağırladı

Denizli Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Alanyalı Öğrencileri 5. kez ağırladı. Denizli Pamukkale Üniversitesinde farklı bölümlerinde öğrenim görmekte olan yaklaşık 50 kadar Alanyalı Öğrenci, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir tarafından Denizli Polis Evinde yemekte ağırlandı.
Bu haber 584 kere okunmuş.09 Mayıs 2018, Çarşamba - 14:06

 Daha önce Denizli ve Konya'da, şimdi de yeniden Denizli'de görev yapan gece gündüz halkın hizmetinde koşturan, halkın büyük beğenisini, sempatisini ve takdirini kazanan Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, Alanyalı hemşehrilerinin de gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Hemen hemen her gün en az bir Alanyalı’nın ziyaret ettiği Demir, ziyaretine gelen tüm Alanyalılar ile bizzat ilgileniyor ve dertlerine derman oluyor.

 Pamukkale Üniversitesinin değişik bölümlerinde okuyan gençlerini bir araya getiren Demir, her zaman olduğu gibi meşhur sloganı olan "Söz konusu Alanya ise gerisi teferruattır" sözünü bir kez daha vurgulayarak, Alanyalı gençlerle dertleşip onların sorunlarını dinledi.

 Bazılarının yurt, bazılarının da burs vb. sorunlarıyla yakından ilgilenen Demir, gençlerle koyu bir Alanya sohbeti yaptı. Hoş bir ortamda geçen yemekte Alanyaspor en önemli sohbet konularından birini oluşturdu. Takımın ve oyuncuların önümüzdeki sezondaki durumu üzerine hararetli sohbetler edildi. Denizli Polis Evindeki yemeğe Güney’den Cikcilli’ye, Hasbahçe’den Kale’ye, Demirtaş'tan Okurcalar’a, Bademağacı’ndan Yaylakonak’a Kestel’den Şekerhane’ye kadar birçok mahalleden öğrenciler katıldı.

 Emniyet Müdürü Demir, Alanyalı öğrencilerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, öğrencilere çeşitli hediyeler de dağıttı. Öğrenciler ise Demir’in misafirperverliği karşısında minnetlerini dile getirerek, gençlerin ve ailelerin sığındığı bir liman misali herkese samimiyetin ve himayenin önemli bir erdem olduğu örneğini sergilediği için teşekkürleri sundu. Etkinlik, birlikte fotoğraf çekilmesiyle son buldu.

Etiketler: Mevlüt Demir   Denizli   Alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki