Radyo TimeRadyo Time

Dijital Anadolu Projesi’nin ilk durağı Antalya

Anadolu’da üretime odaklanmış sektörlerin dijital dönüşümüne katkıda bulunabilmek amacıyla TÜRKONFED ve Türkiye İş Bankası iş birliğiyle başlatılan Dijital Anadolu Projesi’nin ilk durağı 1 Mart’ta Antalya olacak.
Bu haber 531 kere okunmuş.27 Şubat 2018, Salı - 11:00

 Toplamda 5 ilde yapılacak seminerlerle proje, her il için üretimde hakim olunan sektörlerinden birine odaklanacak. Antalya’da odak sektör ise Dijital Tarım olacak.

 25 Şubat 2018 / İstanbul- Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu’nun (TÜRKONFED), Anadolu’da üretime odaklanmış sektörlerin dijitalleşmesi sürecine katkı sunabilmek ve sektörler bazında dijital dönüşümde atılması gereken adımları belirlemek amacıyla Türkiye İş Bankası’nın desteğiyle başlattığı Dijital Anadolu Projesi’nde, ilk olarak Antalya’da “Tarım” sektörü masaya yatırılacak. 

 KOBİ’lerin dijitalleşme sürecine yardımcı olmak ve dijitalleşmenin liderlerini Anadolu ile buluşturmak amacıyla gerçekleştirilen Dijital Anadolu Projesi’nin ilk ayağı olan 1 Mart’taki Antalya etkinliğinin açılış konuşmasını TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu, Türkiye İş Bankası Genel Müdür Yardımcısı Şahismail Şimşek ve Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Eroğlu yapacak.

 Açılışın ardından “Kurumların Dönüşümü”nü MEF Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Erhan Erkut; “Ödeme Teknolojilerinin Dönüşümü”nü Bankalar Arası Kart Merkezi Genel Müdürü Soner Canko; “Bulut Bilişim”i Microsoft Ortadoğu Sorumlusu Mehmet Üner ve“Dijital Dönüşüm”ü Fujitsu Kanal Satış Direktörü Emin Çalıklı dayeni bir sanayi devrimi olan dijitalleşme ile ilgili son gelişmeleri konuk konuşmacı olarak katılımcılara aktaracak. 

 İşNet İş Ortakları Satış Müdürü Ayhan Akgöz (E-Fatura-E-Arşiv-E-Muhasebe), Digital Partners CEO’su Tunç Güzelbey (Dijital Pazarlama), E-Ticaret Çağı Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Ümit Öncel (E-Ticaret) ve Monitera Kurucusu Metin Kahraman da (Sosyal Medya, Sosyal KOBİ) uzmanlık alanlarıyla ilgili ufuk açacak konu başlıklarıyla Dijital Anadolu Antalya Etkinliği’nde olacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki