‘Dijital Beden Dilimiz’ anlatıldı

ALTSO Akademi’nin 2017 Yılı 1. Dönem Kişisel Gelişim Seminerleri, Çiğdem Duman’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Dijital Beden Dilimiz’ semineriyle sona erdi. ALTSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen seminere, çok sayıda kişi katıldı.
Bu haber 625 kere okunmuş.15 Nisan 2017, Cumartesi - 14:20

 Seminerin başında sosyal medya kullanımıyla ilgili katılımcıların görüşlerini alan Eğitimci Duman, beden diliyle ilgili önemli bilgiler aktardı. 

 Duman, “Etkili dijital beden dili iletişimi öncelikle kim olduğunuzu bilmek ve temsil ettiğiniz değerleri ortaya çıkarmakla başlıyor. Ardından kişisel markanız adına ifade ve tarzınızı yaratmak gerekiyor. Dijital vücut dili siz ve kişisel markanızın sosyal medyada hangi tonda konuştuğunuz, nasıl iletişim kurduğunuz ve hangi bilgileri paylaştığınız ile ilgilidir” dedi.

 Sözel olmayan işaretlerin sözel olan içerikten 13 kat daha etkili olduğunu açıklayan duman, “sözel olmayana önce bakarız, ona inanırız” dedi. Duman ayrıca, dijital ilk izlenimimizin kontrolü, markaların kullandığı pazarlama taktikleri, insan davranışları ve teknoloji konularına değindi.

Etiketler: ALTSO Akademi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 4 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki