Radyo TimeRadyo Time

Dim Grup Yoluna sıcak asfalt yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Dim bölgesi grup yolunu sıcak asfaltla kaplıyor. Birçok mahalleyi birbirine bağlayan grup yolu asfaltlandıktan sonra uzun ömürlü hale gelecek.
Bu haber 221 kere okunmuş.26 Temmuz 2018, Perşembe - 13:00

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı ekipleri, Alanya ilçesine bağlı Dim Bölgesi Grup Yolunda asfalt çalışmalarına başladı. Ekipler, grup yolunda çalışmalarını titizlikle ve aralıksız sürdürüyor.

 Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, yaklaşık 9 kilometrelik grup yolunda hummalı bir çalışma yürütüyor. Yaz aylarında yerli ve yabancı turistlerin sıkça kullandığı güzergah turizm açısından da önem taşıyor. Sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Danışmanı İsa Akdemir; "Büyükşehir Belediye Başkanımızın talimatları doğrultusunda çalışmalarımız aralıksız sürüyor. Sıcak asfalt kaplaması yapıyoruz, geçen hafta yine Alanya İlçemizin Şansa ve Kadıyakası yaylaları yolunda 7,5 kilometrelik sathi kaplama asfalt çalışmasını bitirdik. Büyükşehir Belediyesi olarak her ilçeye hizmet veriyoruz” dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki