Radyo TimeRadyo Time

Dim Vadisi’ne asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’da hem yaylacıların, hem de yerli ve yabancı turistlerin önemli güzergahı olan Dim Grup Yolunda, sıcak asfalt çalışması yapıyor.
Bu haber 225 kere okunmuş.20 Temmuz 2018, Cuma - 11:30

 Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya Kırsalını sıcak asfaltla buluşturmaya devam ediyor. Başkan Türel’in “Şehirde ne hizmet varsa kırsalda da o hizmet olacak” hedefiyle yola çıkan Büyükşehir Belediyesi, yaptığı alt ve üst yapı hizmetleri ile adeta Alanya’nın kırsal mahallelerini ihya ediyor. Kırsaldaki birçok mahalleyi ilk kez sıcak asfaltla buluşturan Büyükşehir Belediyesi, 2018 yılı yatırım programı kapsamında hizmetlerini ara vermeden sürdürüyor.  

 Alanya’nın yaz aylarında en çok yerli ve yabancı turist çeken Dimçayı Vadisi’nden geçen, hem turizm alanlarına, hem 8 kırsal mahalleye hem de Kuşyuvası bölgesindeki yaylalara ulaşımı sağlayan Dim grup yolu, ulaşımın en yoğun olduğu yollardan biri olarak dikkat çekiyor.

 Alanya’daki vatandaşların daha rahat ve konforlu bir şekilde ulaşımına katkı sağlayan Antalya Büyükşehir Belediyesi Dim Grup Yolu’nun 9 kilometrelik bölümünde sıcak asfalt çalışması yürütüyor. Asfalt çalışmaları sırasında ise yol kontrollü olarak trafiğe açık tutuluyor. Çalışmaların en kısa zamanda tamamlanması ve yolun vatandaşın hizmetine sunulması amaçlanıyor. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki