Radyo TimeRadyo Time

Doğan Bacak yeniden başkan seçildi

Alanya Minibüsçüler ve Servis Aracı İşletmeleri Esnaf Odası 6. Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleşti. Genel kurulda üç başkan adayı yarıştı.
Bu haber 151 kere okunmuş.07 Ocak 2018, Pazar - 14:11

  Alanya Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleşen olan genel kurul, saat 09.00'da start aldı.

 İlk olarak divan heyeti seçildi. Salondakiler divan başkanlığı için Hüseyin Değirmenci’yi seçti. Genel kurulda tekrar başkan adayı olan Doğan Bacak, Paşa Özkan ve Nevzat Toksöz yarıştı.

 İlk olarak Nevzat Toksöz’ün ekibinde yer alan Hasan Lök söz aldı. Lök, Mevcut Başkan Doğan Bacak’ın yönetim tarzını eleştirdi. Daha sonra odanın faaliyet raporu salondakiler tarafından onaylandı. Faaliyet raporunun okunmasının ardından başkan adaylarına söz verildi.

 İlk konuşan isim Başkan Adayı Paşa Özkan oldu. Özkan, genel kurulu kazanmaları durumunda üyelere vaat ettikleri projeleri hayata geçireceklerini söyledi. Özkan’ın ardından Nevzat Toksöz konuştu. 

 Rakiplerin konuşmalarını dinleyen Başkan Doğan Bacak, ilk olarak kendisine yönelik yapılan eleştirilere yanıt verdi. Bacak, “Geçmişte ne halde olan odayı şimdi ne hale getirdik. Tüm esnaflarımın emrindeyim” dedi.

 Konuşmaların ardından oda üyeleri, oy kullanmak üzere sandık başına gitti.

 879 üyenin oy kullandığı seçimde 3 isim yarışıyordu. Sandıklardan Mevcut Başkan Doğan Bacak'a 397 oy çıkarken, Paşa Özkan 327 oyda kaldı. Diğer Aday Nevzat Toksöz ise 152 oy aldı. 3 oy ise geçersiz sayıldı. Bu sonuçla Doğan Bacak, güven tazeleyerek bir dönem daha koltuğuna oturmaya hak kazandı.

-Haberin videosu için tıklayın!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 3 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki