Radyo TimeRadyo Time

Durusoy’dan Bakan Albayrak’a teşekkür

MÜSİAD'ın bu yıl 10'uncusunu düzenlediği "Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı"nda Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ile görüştü.
Bu haber 237 kere okunmuş.06 Ocak 2020, Pazartesi - 11:56

Genişletilmiş Başkanlar Toplantısı, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Abdurrahman Kaan başkanlığına gerçekleştirildi. 

Türkiye’nin gerek jeopolitik yapısı gerekse dengelenme süreci içindeki ekonomisiyle bölgedeki sıcak paranın çekim noktası haline getirilebilmesinin de ele alındığı toplantıda Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da katıldı. 

Toplantıda MÜSİAD Genel Başkanı Abdurrahman Kaan, genel merkez yönetimi, şube başkanları ve üyelerin katılımı ile 2019 yılı değerlendirmesi ve 2020 beklentileri anlatıldı.

Ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu durumu ve 2020 için ülkemizi bekleyen fırsatlar ve risklerin Bakan Albayrak tarafından özetlendiğini ifade eden MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, “Sorduğumuz sorulara da içten cevaplar verilerek, umut aşılandı. Geçtiğimiz günlerde Ankara’da yapılan Başkanlar Toplantısında, muz ve avokado üretimi ve üretimdeki sorunları anlatıp bazı taleplerde bulunmuştuk. Üreticilerimiz adına taleplerimiz üzerine sayın bakan taleplerimiz ile ilgileneceğini ve en kısa sürede çözeceğini ifade etmişti. Taleplerimizi gelinen noktada büyük oranda çözen bakanımıza Alanya’mız adına seracılıkta Ziraat Bankası üzerinden verilen krediler, teşvikler ve hibeler basta olmak üzere üreten Türkiye için yaptıkları her şey için teşekkür ederek Alanya ile özdeşleşen muzdan üretilen ürünlerin yer aldığı hediye sepetini kendisine takdim edip başarılar diledik” dedi.

Toplantıda Alanya’yı MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Mustafa Durusoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Ömer Özdemir ile Mehmet Avcı temsil etti.

Etiketler: MÜSİAD   mustafadurusoy   alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki