Eğitim Bir Sen’den Barış Pınarı Operasyonu’na destek

Eğitim Bir Sen Alanya Temsilcisi Abuzer Gündoğar, Barış Pınarı Operasyonu ile çözüme yönelik adım atılmasının yerinde bir karar olduğunu belirterek, “Gerek içerideki lejyonerlerin gerekse emperyalizmin aparatçığı konumundaki yapıların söylemlerinin hiçbir kıymeti ve önemi yoktur” dedi.
Bu haber 115 kere okunmuş.09 Ekim 2019, Çarşamba - 18:20

Abuzer Gündoğar, devlet tarafından gerçekleştirilecek Barış Pınarı Harekatı’nın yanında olduklarını söyledi. Gündoğar, “On bin kilometre öteden gelerek sözde kendi güvenliği için bölgeleri ateşe verenlerin ve ona karşı sessiz kalanların, yine onların taşeronlarının oluşturdukları güvenlik sorununu bertaraf etmek için harekete geçen Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ne karşı, gerek içerideki lejyonerlerin gerekse dışarıdaki emperyalizmin aparatçığı konumundaki yapıların söylemlerinin hiçbir kıymeti ve önemi yoktur” dedi. 

Gündoğar, Türkiye'nin Barış Pınarı Harekatını uluslararası hukuktan kaynaklanan haklarını kullanarak gerçekleştirdiğini ifade etti.

Eğitim Bir Sen Temsilcisi Abuzer Gündoğar, bazı güçlerin Türkiye'nin rejimin ve terör örgütlerinin ürettikleri şiddet dalgası ile yurtlarını terk etmek zorunda kalan milyonlarca insan için ürettiği çözüme yönelik, kaynağı dezenformasyon olan ve yalana dayalı açıklamalarda bulunmasının hiçbir hükmü olmadığını söyledi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki