Radyo TimeRadyo Time

Eğitim Bir Sen'den konferansa davet

Eğitim Bir Sen Alanya Temsilciliği, İstiklal Marşı’nın kabulünün 98. yıl dönümü dolayısıyla “Milletin Sesi Mehmet Akif” konulu konferans düzenliyor.
Bu haber 448 kere okunmuş.11 Mart 2019, Pazartesi - 16:53

 Eğitimciler Birliği Sendikası Alanya Temsilciliği tarafından yapılan açıklamada; “Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı İdari ve Mali İşler Daire Başkanı Bekir Şirin’in konuşmacı olarak katılacağı konferansımız 15 Mart 2019 Cuma günü saat 20.00’de Ömer Halis Demir Ortaokulu Konferans Salonu’nda gerçekleşecektir.

 Mehmet Akif, doğumunda, vefatında, en kötü zamanlarda, en umutsuz anlarda daima şahsiyeti ve eserleriyle bizlere ilham oldu, teselli olmuş, güç olmuş, motivasyon kaynağı olmuştur. Akif, vefatından beri Türkiye'de resmi bir teşvik veya zorlama olmadan çok sevilen, her fırsatta anılan, şiirleri ezbere okunan, halkta makes (yansıma) bulan, ismi her yere verilmek istenen nadide bir milli şahsiyettir.

 Eğitim Bir Sen Alanya Temsilciliği olarak Ömer Halis Demir Ortaokulu Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek olan “Milletin Sesi Mehmet Akif” isimli konferans etkinliğimize tüm kültür sanat dostları davetlidir” denildi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki