En Güzel Balkon ve Bahçe Sahipleri ödüllerini aldı

Alanya Belediyesi’nin düzenlediği para ödüllü “En Güzel Balkon En Güzel Bahçe Yarışması” sonuçlandı. Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, dereceye giren vatandaşlara ödüllerini 14 Mayıs’ta düzenlenen İkinci Bahar Spor Alanı Açılış Töreninde dağıttı.
Bu haber 197 kere okunmuş.15 Mayıs 2018, Salı - 16:12

 Alanya Belediyesi’nin çevre bilincini arttırmak amacıyla sürdürdüğü çalışmalar arasında yer alan En Güzel Balkon En Güzel Bahçe Yarışması’nı kazananlar ödüllerini aldı. Yapılan başvurular Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından oluşturulan jüri tarafından 2 Mayıs’ta yerinde ziyaret edilerek değerlendirildi. Titizlikle belirlenen en güzel balkon ve bahçe yarışmasını kazanan vatandaşlar Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, tarafından dün yapılan İkinci Bahar Spor Alanı Açılış Töreninde ödüllendirildi.

 En Güzel Balkon En Güzel Bahçe Yarışması’nda dereceye giren yarışmacıların balkon ve bahçelerinden çekilen fotoğraflar, ödül töreninin düzenlendiği alanda sergilendi.

 Alanya Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından düzenlenen En Güzel Balkon En Güzel Bahçe Yarışması’nda derece giren yarışmacılara para ödülü, plaket ve çiçek verildi. Birinciye 2.000 TL, ikinciye 1.500 TL ve üçüncüye de 1.000 TL ödül verildi.

Birinciliği Berna Uyar, ikinciliği Zeynep Çiğdem Süzen, üçüncülüğü Yılmaz Cengiz alırken;, Gizem Dolapçı Kuş, Kemal Özen, Zühal Ak, Döndü Uysal, Selma Çakır Erbaş, Sefa Akyüz ise Mansiyon Ödüllerine layık görüldü.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 7 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki