Radyo TimeRadyo Time

Enç Memur Sen’lilerle buluştu

Eğitim Bir Sen Antalya Şube binasına ziyarette bulunan AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, Memur Sen’e üye sendikalılarla seçim sürecini değerlendirdi.
Bu haber 270 kere okunmuş.12 Şubat 2019, Salı - 11:41

 Memur Sen Konfederasyonu’na bağlı sendikalar AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Gökçen Özdoğan Enç, AK Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Dr. Alparslan Belin ve MHP Muratpaşa İlçe Başkanı Talu Bilgili’yi misafir etti. Eğitim Bir Sen Şube binasında gerçekleşen buluşmada Memur Sen’den övgü ile bahseden Enç, Memur Sen’in ülke adına büyük fedakarlıklar yaptığını, 15 Temmuz gecesi ortaya konan mücadelenin mimarları arasında yer aldığını söyledi.  Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Antalya Şube Başkanı Mustafa Çoban ise yerel seçimlerde Enç’e başarılar dilerken, Memur Sen’in millet menfaatleri için fedakarlıktan kaçınmayacağını, mazluma umut, zalime korku salarak, diklenmeden dik durarak, kırmadan, dökmeden sendikacılık yapıldığını herkese gösterdiğini vurguladı.

 Memur Sen’in bu duyarlı yaklaşımlarının hükümet nezdinde karşılık bulduğunu belirten Enç, “Ortak menfaatlerimiz söz konusu olduğunda Memur Sen ile beraber yürüdük. Söz konusu vatansa gerisi teferruattır dedik ve hep öyle baktık. Sizler de öyle baktınız. Siyaset tek başına siyasilerle yapılabilen bir iş değildir. Bunun bir çok altlığı var. İşçisi, memuru, köylüsü , çiftçisi, esnafı sayabiliriz. Bizi hiç yalnız bırakmadınız, biz de sizlerin sıkıntılarını dinledik çözümler ürettik. İnşallah yerel seçimlerle birlikte hizmet serüvenine devam diyeceğiz” dedi. Öte yandan CHP’li Muratpaşa Belediyesi’ni de hizmet noktasında eleştiren Gökçen Özdoğan Enç, elle tutulur bir işe imza atılmadığını savundu.

 Enç bu konuda eleştirilerini şöyle sürdürdü: “CHP’liler belediyeyi aldıktan sonra iyi bir şey yaptı mı sormak lazım. İyi bir şey yaptıysa bunu sürdürürüz. Yeşilbahçe ile Lara bandında konulan giysi kumbaralarını sayabiliriz ama 5 senede bunu mu yapabildiniz?  400 milyon lira bütçeden yapa yapa bunu yaptılar ve ayrıca bir kaç makyajlama proje dışında bi şey yok. Tutunca sallanıyor belediye, kalbi atmıyor, Muratpaşa yoğun bakımda ve neredeyse ölecek. Lara bandı nefes alıyor harika şahane ama arka taraftaki vatandaş çocuğu çamurdan gidiyor. Yol yok, kaldırım yok. Allah izin verirse arkadan toplayıp öne geleceğiz. Biz bu gidişatı durdurmak üzere 55 tane ayakları yere basan proje hazırladık. Altını çiziyorum kafadan atmasyon şeyleri buraya yazmadık”

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki