Radyo TimeRadyo Time

EPEYD ile Büyükşehir arasında protokol

Engelsiz Perspektif Yaşam Derneği ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel arasında iş birliği protokolü imzalandı. Türel de Türkiye’de ilk kez Alanya’da yapılması planlan Siber Güvenlik Eğitim Merkezi Projesine destek verdi.
Bu haber 439 kere okunmuş.05 Temmuz 2017, Çarşamba - 13:29

 ATV Yönetim Kurulu Başkanı ve EPEYD Basın Sözcüsü Servet Sipahioğlu ile EPEYD Başkanı Kerem Ünsal ve EPEYD Yönetim Kurulu Başkanı Osman Ünsal’la birlikte dün Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.

 Ziyarette Engelsiz Perspektif Yaşam Derneği ile Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokol sonrası açıklama yapan ATV Yönetim Kurulu Başkanı ve EPEYD Basın Sözcüsü Servet Sipahioğlu, “Türkiye’de ilk kez Alanya’da yapılması planlan Siber Güvenlik Eğitim Merkezi Projemize Sayın Büyükşehir Belediye Başkanımız çok destek verdi ve işbirliği protokolünü imzaladık. EPEYD olarak, bizlere verdiği destekten dolayı Sayın Başkanımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Önümüzdeki yüzyılın en büyük sorununa önem veren ve bizlere inananlara da teşekkür ediyoruz”  ifadelerine yer verdi.

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki