Radyo TimeRadyo Time

Erdoğan'dan belediye başkanlarına uyarı

Ak Parti Akdeniz Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı, Manavgat'ta bir otelde gerçekleştirildi. Toplantıya sinevizyon aracılığıyla katılan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan yerel yöneticilere mesajlarını iletti.
Bu haber 322 kere okunmuş.08 Nisan 2018, Pazar - 14:42

 Ak Parti Akdeniz Bölgesi Belediye Başkanları Toplantısı, Manavgat'ta bir otelde gerçekleştirildi.

 Toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya,  Ak Parti MYK Üyesi Antalya Milletvekili Mustafa Köse, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti Antalya İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, Yerel Yönetimler Başkan  Yardımcısı Alaaddin Varol, Adana, Burdur, Hatay, Isparta, Kahramanmaraş,  Mersin ve Osmaniye Büyükşehir, il ve ilçe belediye başkanlarıyla il genel meclisi temsilcileri katıldı.

 Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan toplantıya katılan yerel yöneticilere Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın mesajı sinevizyon aracılığıyla iletildi. 

 Toplantıda konuşan Erol Kaya, Türkiye'de 1398 belediyenin bulunduğunu, bunların 884'ünün Ak Partili olduğunu hatırlatarak, belediyeler için imtihanların bittiğini, karne alma döneminin geldiğini söyledi.

 AK Parti MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Mustafa Köse de belediye başkanlarının vatandaşla iç içe olduğunu aktardı. Konuşmaların ardından toplantı basına kapalı devam etti.

 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki