Evet-hayır tartışmasına tutuştular

Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, karşılaştıkları bir ortamda siyasi atışma yaptılar. Berberoğlu, Takavut için, "Ali Başkanım hep gürler de hiç yağmaz" derken Takavut ise, "Alanya hayır konusunda kararını verdi" dedi.
Bu haber 532 kere okunmuş.01 Mart 2017, Çarşamba - 14:09

 16 Nisan'da yapılacak olan referandum için tüm partiler, Alanya'da çalışmalarını hızlandırırdı.  Çalışmalara başlamadan önce Ak Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, Cuma Pazarı'nda bulunan Çarşı Lokantası'nda karşılaştı. Birlikte oturup çay içerek yapılacak olan referandum üzerine sohbet eden ikili birbirlerine karşı iddialı sözlerde de bulundular. 

 Ak Parti İlçe Başkanı Berberoğlu, Alanya'nın her zaman gerekiğini yapacağını belirterek, "Ali Başkan, Alanya'da hayır çıkacak diyor, ama siz yola öyle başlarsınız, sonra milletle karşılaşınca geri dönersiniz. Siz 15 gündür sahadasınız başkanım. Bizler yıllardan beri sahadayız” diyerek iddialı konuştu

 CHP İlçe Başkanı Ali Takavut ise, "Bunun bir siyasi parti çalışması olmadığını hepimizin bilmesi gerekir. Burada siyasi çalışma yok. Burada ülkenin geleceği oylanacak. Alanya’dan rekor derecede hayır oyu bekliyoruz” dedi.

 Evet-hayır konusunda anlaşamayan ikili daha sonra kameralar önünde takım elbisesine iddiaya girdiler.

-Haberin videosu için tıklayın!

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 9 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki