Evlilik heyecanınıza TEGV çocuklarının gözlerindeki ışıltı eşlik etsin!

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) birbirinden şık davetiyeleri ve genişletilen nikah ürünleri seçenekleri ile evlilik hazırlığı yapan çiftleri eğitime destek olmaya davet ediyor.
Bu haber 89 kere okunmuş.09 Eylül 2019, Pazartesi - 11:55

Kurulduğu günden bu yana imkanı kısıtlı çocuklarımızı eğitim desteğiyle buluşturan TEGV, faaliyetlerine destek vermek isteyenler için birbirinden etkili ürünlerle bağış olanağı sağlayamaya devam ediyor. Nikah grubu ürün yelpazesini genişleten TEGV, şimdi de bağışçılarını mum, lavanta kesesi ve sabun seçenekleriyle buluşturuyor.

‘Çocuklar Gibi’, ‘Duru Gelecek’, ‘Kraft Yaprakları’, ‘Yaldızlı Gece’ ve ‘Bahar Dalı’ gibi seçenekleri bulunan TEGV nikah ürünleri, evlilik organizasyonunuzun konseptine göre uygun ürünü bulmanıza yardımcı oluyor.

Türkiye’nin dört bir yanındaki hiç tanımadığınız yüzlerce çocuğun eğitimine destek olabilmek için; www.tegv.org sayfasını ziyaret edebilir ve nikah armağanlarınızı TEGV’den alabilirsiniz.

TEGV nikah ürünleri ile evlilik hazırlıklarınızda fark yaratırken, çocuklarımızın eğitimine destek olabilirsiniz.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı hakkında:

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı, ilköğretim çağındaki çocuklarımızın, daha güzel bir çocukluk yaşamaları ve yarınlara umutla bakmaları için çok yönlü bir eğitim desteği almalarını ve yeni nesil öğrenme olanaklarından faydalanmalarını amaçlıyor. Türkiye genelinde, 32 yerleşik ilde 9 Eğitim Parkı, 38 Öğrenim Birimi, 24 Ateşböceği (Mobil Öğrenim Birimi) ile çocuklarımıza hizmet vermeyi sürdürüyor. Eğitim Gönüllüleri, her yıl yaklaşık sekiz bin gönüllüsünün desteğiyle kuruluşundan bu yana 3 milyona yakın çocuğumuzun aydınlık geleceğine katkı sağladı. Eğitimde özgün modeli ile ulusal ve uluslararası işbirlikleri bulunan TEGV, 2007 yılında Küresel İlkeler Sözleşmesi’ni imzaladı. TEGV ile ilgili detaylı bilgi için www.tegv.org adresi ziyaret edilebilir.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 6 = ?

 
En Son Haberler
YazarlarTümü
haber yazılımı: buki