Radyo TimeRadyo Time

Fakırcalı Yolu asfaltla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın Fakırcalı, Beldibi ve Başköy mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu asfaltladı.
Bu haber 245 kere okunmuş.26 Eylül 2017, Salı - 14:24

 Antalya Büyükşehir Belediyesi kırsal alan ekipleri geçtiğimiz yıl genişletme yaptığı Alanya’nın Fakırcalı, Beldibi ve Başköy Mahallesi’ni birbirine bağlayan grup yolunda asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Fakırcalı’da 3, Başköy’de 2 ve Beldibi’nde 1 km olmak üzere grup yolunun toplam 6 km’si kısa sürede asfaltlanarak vatandaşların hizmetine sunuldu. Kalan 4 km’lik bölümünde ise önümüzdeki süreçte asfalt çalışmaları yapılacak. 

 Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Alanya’nın birçok yerinde kırsal alan ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Bazı yerlerde bakım ve onarım, bazı yerlerde genişletme biten yerlerde de asfalt çalışmaları devam ediyor. Fakırcalı, Beldibi ve Başköy Mahalle yolları yöre halkının yanı sıra buradan yaylaya giden diğer mahalleler için de büyük önem arz ediyor. Bu nedenle önce genişlettik ardından asfaltladık. Vatandaşlarımız yollarını güvenli ve konforlu şekilde kullanabilirler. Hayırlı olsun“ dedi.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki