Radyo TimeRadyo Time

Finike’de altyapı seferberliği

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu İdaresi Genel Müdürlüğü (ASAT), Finike’ye 6 milyon yatırım bedelli 13 kilometrelik kanalizasyon şebeke hattı yapıyor.
Bu haber 183 kere okunmuş.26 Temmuz 2017, Çarşamba - 11:20

 Antalya Büyükşehir Belediyesi, turizm kenti Antalya'nın biriken alt yapı sorunlarını tamamıyla ortadan kaldırmak için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Gazipaşa'dan Demre'ye, Manavgat'tan Korkuteli’ne Antalya'nın dört bir yanını  kanalizasyon ağı ile ören ASAT Genel Müdürlüğü, kent genelinde hummalı bir çalışma yürütüyor.

 ASAT Genel Müdürlüğü’nün merkez ve ilçelerde başlattığı altyapı seferberliği, Finike merkezde yer alan Yeni Mahalle, İskele, Karşıyaka ve Kızılca mahallelerini kapsayan kanalizasyon çalışmasıyla devam ediyor. Proje kapsamında ASAT, mahallelere 6 milyon lira yatırım bedeliyle 13 bin metre kanalizasyon şebeke hattı çalışması yapacak. Finikeplanlı ve düzenli bir kanalizasyon altyapısı kazanacak.2018 yılı içerisinde tamamlanacak olan projede, çalışmalar kapsamında muhtelif çaplarda HDPE koruge malzeme ve beton boru kullanılıyor.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki