Radyo TimeRadyo Time

“Finike'nin geleceği için çalışacağız”

Millet İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi ve Ekibi, Finike'nin her köşesine ulaşmaya, vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Özmen Sitesi'nde yaşayan vatandaşlarla buluşan Mustafa Geyikçi, projelerini anlattı ve vatandaşların sorunlarını dinledi.
Bu haber 296 kere okunmuş.04 Mart 2019, Pazartesi - 11:39

 Finike'yi karış karış dolaşmaya devam eden Millet İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi ve ekibi Finike merkezinde bulunan Özmen Sitesi'nde yaşayan vatandaşlarla bir araya geldi. Sitede ikamet eden vatandaşların sorunlarını dinleyen Geyikçi, "Çıkış sloganımız 'Temiz siyaset Dürüst başkan' biz başkalarının ne dediğiyle ve ne yaptığıyla uğraşmayacağız. Biz bu seçim sürecinde vatandaşlarımıza Finike'mizi nasıl daha ileriye taşıyacağız bunları anlatacağız" dedi.

 Amaçlarının Finike'yi tüm dünyaya tanıtmak olduğunu söyleyen Millet İttifakı Finike Belediye Başkan Adayı Mustafa Geyikçi, "Biz sorunlarımızı 3T başlığı altında topladık. Tarım, turizm ve ticaret. Projelerimizi bu doğrultuda hazırladık ve emin olabilirsiniz ki ben ve ekibim bu sorumluluğun altından alnımızın akıyla çıkacağız. Çok fazla bir şey istemiyoruz. Sadece daha güzel, daha yaşanabilir bir kent istiyoruz. Ben ve ekibim projelerimizle çıtayı bir tık yükselteceğimize inanıyoruz. Bizden sonra Finike için göreve gelecek olanların da çıtayı yükseltmesine yardımcı olduğumuza inanıyoruz. Bunu sadece ben ve ekibim yapmayacağız, sizlerde yönetime, üretime ve tanıtıma dahil olacaksınız. Hep birlikte Finike'mizi büyüteceğiz ve geliştireceğiz. Ben adaylığımı açıklarken bir kesimin adayı olarak çıkmadım. Ben Finike'mizde yaşayan 50 bin vatandaşımızın adayı olarak bu yola çıktım. Artık biz Finike'nin sakinleri değil sahipleri olacağız. Ben sen yok, biz varız ve biz birlikte yaparız" diyerek sözlerini tamamladı. 

Etiketler: Finike   Mustafa Geyikçi  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki