Radyo TimeRadyo Time

Genç MÜSİAD Alanya Şubesi Tanıtım Toplantısı gerçekleştirildi

ALTSO ev sahipliğinde düzenlenen Genç Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Alanya’nın Tanıtım Toplantısı, Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan Akbal’ın katılımıyla gerçekleştirildi.
Bu haber 270 kere okunmuş.08 Şubat 2020, Cumartesi - 20:41

Genç MÜSİAD Alanya Şubesinin lansman toplantısı ALTSO’da gerçekleştirildi. Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’ndaki lansman toplantısına Oda Başkanı Mehmet Şahin, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Toklu, Alanya İlçe Emniyet Müdürü Alper Avcı, MÜSİAD Alanya Şubesi Başkanı Mustafa Durusoy, oda başkanları ile MÜSİAD Üyeleri katıldı. 

Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başlayan program saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti. Slayt gösterisinin ardından programın açılış konuşmasını yapan Genç MÜSİAD Alanya Şubesi Başkanı Alihan Elçi, MÜSİAD’ın 1990 yılında 12 idealist iş adamı tarafından kurulduğunu söyledi.

Genç MÜSİAD Alanya Şube Başkanı Elçi’den sonra söz alan MÜSİAD Alanya Başkanı Mustafa Durusoy ise, Alanya'nın Alaaddin Keykubat’ın bir mirası, Selçuklu’ya kışlık başkentlik yapmış önemli bir liman şehri olduğunun altını çizdi.

MÜSİAD Alanya Başkanı Mustafa Durusoy’dan sonra söz alan Genç MÜSİAD Genel Başkanı Yunus Furkan Akbal da, “MÜSİAD yapmış olduğu çalışmalarla, ekonomik raporlarla, sağlamış olduğu istihdamla ülkenin en önemli itici gücü oldu. Bugün o atılan tohumlar karşınızda ulu bir çınar olarak yer almakta. Öyle bir çınar ki bir dalı Çin’e uzanırken bir dalı ABD’ye, bir dalı Güney Afrika’ya, bir dalı ise Rusya’ya uzanıyor” dedi.

Yapılan konuşmalardan sonra son olarak kürsüye gelen Alanya Ticaret ve Sanayi Odası Mehmet Şahin de lansmanı yapılan genç işadamlarına yapacakları çalışmalarda başarılar diledi.

Konuşmaların ardından Genç MÜSİAD Alanya Şubesi’nin üyeleri sahneye davet edilerek, tanıtıldı. Program karşılıklı hediyeler verilmesi ve dua ile sona erdi.

Etiketler: Genç MÜSİAD   Alanya  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki