Radyo TimeRadyo Time

Gençlik Haftası kutlamaları başlıyor

Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG), Gençlik Haftasını 18-24 Mayıs tarihlerinde #GençİsterseOlur sloganıyla kutluyor.
Bu haber 142 kere okunmuş.18 Mayıs 2020, Pazartesi - 14:53

2002 yılında kurulan Toplum Gönüllüleri Vakfı; “Gençlerin öncülüğünde, yetişkinlerin rehberliğinde” diyerek gençlerin sosyal sorunlara çözüm üreten projelerini destekliyor, burs imkanlarıyla eğitimlerine katkı sağlıyor. Türkiye genelinde Toplum Gönüllüsü gençlerin; her yıl çocuk haklarından kültür sanata, engelli farkındalığından sağlığa, hayvan haklarından sürdürülebilir yaşama kadar birçok temada projeler üreterek sosyal fayda yaratan çalışmalarına dikkat çeken vakıf; gençlere fırsat tanındığında neler yapılabileceğini gösteriyor.

Gençlere alan yaratıp, onları güçlendirmeyi ve kendi potansiyellerinin farkına varmalarını amaçlayan TOG, Gençlik Haftası’nı da #GençİsterseOlur sloganıyla Toplum Gönüllüsü gençleri ve yarattıkları değerleri anlatarak kutluyor!

18-24 Mayıs tarihlerinde kutlanacak Gençlik Haftası boyunca ünlü isimlerle canlı yayınlar, bilgilendirici webinarlar ve online turnuvalar düzenlenecek

Gençlik Haftası kapsamında; Zeynep Bastık, Aslı Bekiroğlu ve Doğu Demirkol gibi sevilen isimler TOG Vakfı Instagram hesabından yapılacak canlı röportajlarla gençlerle buluşacak! Ayrıca alanında uzman kişilerin yapacağı webinarlar ve online turnuvalarla gençler hem eğlenceli vakit geçirecek hem de kişisel gelişim fırsatlarından yararlanabilecek.

Gençlik Haftası’na özel hayata geçirilen “Evde Maraton Var” projesiyle de hareketsizlikten şikayet ettiğimiz bugünlerde spor yaparak sosyal fayda yaratmak isteyenler Toplum Gönüllüsü gençlerin projelerine destek olacak.

TOG; #GençliğinGücü’ ne inanan ve #GençİsterseOlur diyen herkesi bu eğlenceli haftayı birlikte kutlamaya ve gençlerin yarattığı bu değere ortak olup birlikte daha fazlasını yapmaya davet ediyor!

Gençlik Haftası programının tamamı için; https://www.tog.org.tr/genclik-haftasi/

“Evde Maraton Var” projesine katılmak için; https://www.tog.org.tr/genclik-haftasinda-evde-maraton-var/

Gençlerin projelerini bağış yaparak desteklemek için; https://fonzip.com/tog/kampanya/-genci-sterseolur--

Etiketler: gençisterseolur   TGV  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki