Radyo TimeRadyo Time

Gençlik Kolları yenilendi

CHP Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nda görev değişimi yaşandı. Aday olmayacağını açıklayan Mevcut Gençlik Kolları Başkanı Ozan Sayın görevini Çağdaş Erdem’e devretti.
Bu haber 220 kere okunmuş.28 Kasım 2017, Salı - 13:56

 Cumhuriyet Halk Partisi Alanya İlçe Teşkilatı Gençlik Kolları’nda değişim yaşandı. 

 Daha önce aday olmayacağını açıklayan Gençlik Kolları Başkanı Ozan Sayın’ın yerine Çağdaş Erdem tek liste ile seçime girdi ve oyların tamamını alarak CHP’nin Yeni Gençlik Kolları Başkanı oldu. 

 İlçe Teşkilatı’nda saat 12.00’de gerçekleştirilen gençlik kongreye CHP İlçe Başkanı Ali Takavut, CHP’li Meclis Üyeleri Erkan Demirci ve Gökhan Sipahioğlu’nun yanı sıra çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşunda bulunularak İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan genel kurulda sonra divan oluşturuldu.

 Daha sonra bir konuşma yapan Gençlik Kolları Başkan Adayı Çağdaş Erdem, kendisine destek veren tüm partililere teşekkür etti. Erdem'im konuşmasının ardından Gençlik Kolları Yönetim Kurulu Üyeleri partililere tanıtıldı. Üyelerin tanıtılmasından sonra oy kullanma işlemine geçildi. Seçimde Çağdaş Erdem oyların tamamını alarak Gençlik Kolları Başkanı seçildi. 

-Haberin videosu için tıklayın! 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 8 = ?

 
En Son Haberler

-------------------------------------------------------------------

AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki