Radyo TimeRadyo Time

Güney Düğün Salonu’nun temeli atılıyor

Güney (Hüddoğlu) Düğün Salonu’nun temeli 20 Haziran Çarşamba günü (yarın) saat 16.00’da düzenlenecek törenle atılıyor.
Bu haber 203 kere okunmuş.19 Haziran 2018, Salı - 13:38

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Demirtaş Kültür Merkezi’nin ardından batı bölgesinde 10 mahalleyle birlikte çevre mahallelere de hizmet verecek yeni bir düğün salonu daha yapıyor. Güney Mahallesi’nde inşaat çalışmalarına başlanan Güney (Hüddoğlu) Düğün Salonu’nun temeli 20 Haziran Çarşamba günü (yarın) saat 16.00’da düzenlenecek törenle atılacak.

 Bir projeyi daha gerçeğe dönüştüren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, temel atma törenine tüm vatandaşları davet etti. Projesi hazırlanarak ihalesi yapılan ve  inşaatına başlanan Güney Düğün Salonu 1 milyon 720 bin TL + KDV’ye ihale edildi.

 Projede 500 kişilik ana salon, muhtar odası, hazırlık odası, mescit, mutfak, bebek bakım odası bulunuyor. Ayrıca salonun dış mekânı da projelendirilerek çocuk oyun grubu, piknik alanları ve dinlenme mekânları oluşturulacak. Salondan Güney Mahallesi başta olmak üzere Burçaklar, Yenice, Orhan, Gözübüyük, Gümüşgöze, Karamanlar, Güzelbağ, Bayır ve Bayırkozağacı Mahallesi sakinleri de istifade edecek.
 
 20 Haziran Çarşamba günü (yarın) saat 16.00’da düzenlenecek temel atma törenine tüm vatandaşları davet eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “10 mahalle ile birlikte çevre mahallelerde hizmet verebilecek şekilde tasarlanan düğün salonumuzun temel atma törenine tüm halkımızı davetidir. Halkımız için bir projeyi daha gerçeğe dönüştürmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Temel atma törenimize katılarak bu mutluluğa tüm halkımızın ortak olmasını istiyoruz” dedi. 

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
haber yazılımı: buki