Radyo TimeRadyo Time

Halka Elektrik Hırsızı Muamelesi Yapıyorlar

Karaman Elektrik, Eloktronik ve Sıhhi Tesisatçılar Odası Başkanı Şuayip Dik, bir basın açıklaması yayınlayarak MEDAŞ isyanını dile getirdi.
Bu haber 4857 kere okunmuş.06 Haziran 2013, Perşembe - 08:55

Elektrikçiler Odası Başkanı Şuayip Dik;

"Eski oda üyelerimizden olan bir arkadaşımızın Karaman 2 Nolu MEDAŞ sorumlu mühendisi tarafından güvenlik görevlisi çağırılarak kapı dışarı edilmesi bizleri ve eski üyemizi büyük derecede rencide etmiştir. Bu yüzden bu saygısızlıkta bulunan sorumlu kişiyi yönetim olarak esefle kınıyoruz ve İlimizde böyle saygısız sorumlular görmek istemiyoruz. Bizler vatandaşa ve üyelerimize yardımcı olacak, çözüm üretecek sorumlular istiyoruz.

Özelleştirmeden bu zamana kadar geçen süre zarfında her gün ayrı bir sıkıntı yaratıldı. Sesimizi yükseltmedik, saygımızı koruduk. Diğer taraftan MEDAŞ'ta, elektrik tesisatçısı üyemize farklı, vatandaşa farklı bilgiler vererek vatandaşla üyemizi karşı karşıya getiren olaylara sebebiyet verildiği, elektrik tesisatçısı üyelerimizi sözde çözüm ortağı olarak gösteren, ama bizlere hiç güveni olmayan bir şirketin de çözüm ortakçısı olmak istemiyoruz.

Üyelerimizi ve vatandaşları sanki birer elektrik hırsızı gibi gören zihniyetin yanında yer almak istemiyoruz. Bundan sonraki elektrik tesisatçısı üyelerimizin, resmiyette geciken evraklarının ve vatandaşa yapılan haksızlıkların yanında yer alacağımızı yasal yollardan haklarının savunucusu olacağımızı kamuoyuyla paylaşıyoruz." dedi.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki