Radyo TimeRadyo Time

“Halka hizmet etme sevdamız hiç bitmeyecek”

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, her hafta farklı mahallelerde düzenlediği toplantı programına hız kesmeden devam ediyor. Alanya'da her mahalleye giderek vatandaşın şikayet ve isteklerini dinleyen Başkan Yücel, Drita Otel’de Kargıcak ve Gözüküçüklü Mahallelerindeki vatandaşlarla bir araya geldi.
Bu haber 424 kere okunmuş.07 Şubat 2019, Perşembe - 16:18

 Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Kargıcak Mahallemize bölge halkının her türlü sosyal ihtiyaçlarını karşılayacak bir kültür merkezi kazandıracağız. 451 ada 2 parselde bulunan eski Kargıcak Belediye Hizmet Binası inşaatının bulunduğu alana Kültür Merkezi Projesini hazırladık. Kültür Merkezi, Kargıcak, Mahmutlar ve çevre beldelerin düğün, nişan, yemek daveti, toplantı gibi organizasyonlarına cevap verebilecek niteliktedir. Projede aynı zamanda spor salonu, kütüphane, müzik ve hobi atölyeleri bulunmaktadır. 1300 kişi kapasiteli olan Kültür Merkezimizin projesi hazır. En kısa zamanda ihalesini gerçekleştirip, inşaatına başlayacağız" dedi.

 Kargıcak Mahallesi'ne yaptığı hizmetlerden bahseden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, “Göreve geldiğimiz günden bu yana hep söylüyoruz; bizim için çöp toplamak, asfalt dökmek, yol açmak gibi rutin belediye hizmetleri bir başarı ölçütü değildir. Bizim için en büyük hizmet gönüller almaktır, gönüllere girmektir, vatandaşımızın yüzünü güldürebilmektir. Alanya’da uyguladığımız sosyal belediyecilik anlayışımızla halkımıza hizmet etme sevdamız hiç bitmeyecek.  Vatandaşlarımızla gönül bağımızı hiç koparmadan aşkla, bitmeyen Alanya sevdamızla çalışmaya devam edeceğiz" dedi 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki