Radyo TimeRadyo Time

Hasta yakınları tesisinde son rötuşlar yapılıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Alanya’daki önemli yatırımlarından biri olan hasta yakınları sosyal ve kültürel tesisi inşaatı devam ediyor. 3 milyon liraya mal olacak tesis Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek önemli sosyal projelerinden biri olacak.
Bu haber 140 kere okunmuş.01 Nisan 2018, Pazar - 13:51

 Temeli 2017 Ağustos ayında atılan hasta yakınları sosyal ve kültürel tesisi binası 4 kattan oluşuyor. 24 odalı ve 50 kişi kapasiteli binanın kaba inşaatının tamamlanmasından sonra duvarları yapıldı, elektrik ve su hatları döşenen binada sıva çalışmaları devam ediyor. 

 3 milyon liraya mal olacak tesis Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’ye örnek önemli sosyal projelerinden biri olacak.  Alanya’nın Oba Mahallesi’ndeki Alaaddin Keykubat Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin yanına yapılan tesisten şehir dışından Alanya’ya gelen veya kalacak yeri olmayan hasta yakınları ücretsiz olarak konaklayacak.

 Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in söz verdiği ve yapımına başladığı tesisten, kalacak yeri olmayan ya da şehir dışından gelen hasta yakınları her türlü imkanlarından faydalanabilecek. Bu yıl sonunda hizmete açılması planlanan tesis tamamlanınca, Alanya’ya hastalarını getiren hasta yakınları, hastane bahçelerinde ve banklarda gecelemekten kurtulacak.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Antalya BŞB Başkanı Muhittin Böcek'in çalışmalarını beğeniyor musunuz?
 
haber yazılımı: buki