Radyo TimeRadyo Time

Hastanede çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor

Kamu yönetiminde yeniden yapılanma düzenlemeleri kapsamında tasarruf ve kaynakların etkin kullanılması amacıyla ALKÜ Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
Bu haber 370 kere okunmuş.27 Aralık 2019, Cuma - 00:10

Hastane yönetimi, sağlık hizmetlerinden ödün vermeden imkanlar ve kaynaklar ölçüsünde zemin kat koridorlarında havalandırma izolasyonlarını yenileyerek, alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle de tavan değişikliği yapıyor.

Hastanenin Başmühendisi Senem Kasap, çalışmaları yerinde inceleyerek yapılacak olan değişiklikleri not alıp, projeyi takip ediyor. 

Süreçleri yönetme gayreti içerisinde olduklarının altını çizen Hastane Başhekimi Prof. Dr. Hüseyin Lakadamyalı, “Sağlık tesisimizi iyileştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Tesisimizdeki sistemin düzenlenmesinin nedeni tasarruf ve kaynakların etkin kullanılmasına yöneliktir. Hastanemizin zemin katındaki koridorlarda havalandırma sistemine ait izolasyon ile  tavan değişimleri yapmaktayız. Havalandırma sistemine bağlı olan borularda sıcaklık ve soğukluk farkından dolayı oluşan yoğuşma (damlama) sorunu da bu çalışmayla birlikte son bulacaktır” dedi.

Etiketler: ALKÜ EAH  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Henüz anket eklenmemiş.
haber yazılımı: buki